Страница 54 из 58 ПерваяПервая ... 4445253545556 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 796 по 810 из 858

Тема: Любители Породистых Кур.

  1. #796

    Re: Любители Породистых Кур

    Мені теж... Але все-таки це - більше краса, ніж м'ясо...
    Последний раз редактировалось ss; 06.08.2012 в 15:08.

  2. #797
    Новичок
    Регистрация
    05.08.2012
    Адрес
    Запорожье
    Сообщений
    5

    Re: Любители Породистых Кур

    Петя так стоит как буд-то знает что он красивый , но мне в том плане понравился, что у меня 4 мущины в семье, на ужин каждому по тушке! а то трудно поделитьодну большую курицу, чтоб все съели что хотели, всегда кто - то кому-то уступает. А бентамок для красрты держат, или есть экономический смыл?

  3. #798

    Re: Любители Породистых Кур

    Все залежить від людини. Можна і бройлера тримати "для краси", все ж велика і гарна птиця Що стосується бентамок...До них належить ціла велика група дрібних курей, які у нас часто неправильно називають карликовими. Цілі утримання цих курей різні. Найчастіше їх тримають для краси, бо вони гарні і потішні. Проте, на відміну від квітів на городі, вони приносять і користь. Перше - це несуть яйця. Кількість яєць залежить від породи і від того, чи даєте ві своїм курам насиджувати. Я колись бачив білих бентамок ніби-то з високою яйценоскістю, привезених з Польщі. Про красу там не йшлось, але, якщо такі кури мають високу яйценоскість, це економічно вигідно, бо вони несуть більше яйце відносно своєї живої маси, ніж великі кури, а їдять відповідно менше. Крім того, якщо ви розіб'єте яйце бентамки, побачите, що жовток яйця не набагато менший, ніж жовток яйця великих курей, а білку мало. Від бентамок можна отримувати і м'ясо. Про спеціалізовані м'ясні породи я не знаю, хоча, напевно, вони є. Але і від звичайних бентамок можна отримувати тушки вагою приблизно 500 г (як на фото). Чи вигідно це економічно я не знаю, треба все розраховувати. Але само по собі споживання м'яса саме домашньої птиці, яка бачить сонце, траву і годована нормальним кормом, звичайно приносить користь набагато більшу, ніж споживання м'яса бройлерів, вирощених на птахофабриках.

    ---------- Добавлено в 10:21 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 10:07 ----------

    Літо...Жарко...Куролюби поїхали на моря...І навіть кури полягали на сонечку і приймають сонячні ванни...

  4. #799
    Новичок
    Регистрация
    13.07.2012
    Адрес
    Николаев
    Сообщений
    5

    Re: Любители Породистых Кур

    Уважаемые любители породистых кур, скажите что это за зверь такой - "ЛИВЕНСКИЕ СИТЦЕВЫЕ"? У кого они есть? Какой у них характер? Как они себя ведут с другими курами?...

  5. #800

    Re: Любители Породистых Кур

    Наскільки я знаю, нема такої породи. В усякому разі я ніде не зустрічав ні опису її, ні стандарту. Те, що у нас продається під назвою "лівенські ситцеві" - це великі кури ситцевого забарвлення. Є варіанти окрасу (більше білого, чорного або червоного), з жовтими або блідими неопереними плюснами і простим листовидним гребенем. Гарні. Великі. Більше, мабуть, м'ясного напрямку. В мене була така 1 курка. Летіла до їжі як танк, змітаючи все на своєму шляху А так спокійна. Знесла трохи яєць, але мало. Звичайно, по 1 курці не можна судити про породу (або групу курей), але все одно думаю, що це більш м'ясна птиця.

  6. #801

    Re: Любители Породистых Кур


    Здравствуйте. У меня проблема,уже не знаю что делать.У меня куры разных пород,но объединяет их одно-не несутся(очень плохо).Кормлю их кукуруза,пшеница,ячмень,пш но,подсолнух,горох,проращи ваю пшеницу и ячмень,по возможности даю зеленую траву. Что им не хватает? песок ,ракушняк у них есть всегда.

  7. #802

    Re: Любители Породистых Кур

    Цитата Сообщение от sergevol Посмотреть сообщение
    Здравствуйте. У меня проблема,уже не знаю что делать.У меня куры разных пород,но объединяет их одно-не несутся(очень плохо).Кормлю их кукуруза,пшеница,ячмень,пш но,подсолнух,горох,проращи ваю пшеницу и ячмень,по возможности даю зеленую траву. Что им не хватает? песок ,ракушняк у них есть всегда.
    Скоріше всього вони так реагують на скорочення світлового дня. Продовжте їм світловий день (краще поступово) хоча б до 12 годин на добу і вони завалять вас яйцями
    Последний раз редактировалось Lghomer; 09.11.2012 в 17:35.

  8. #803

    Re: Любители Породистых Кур

    Здравствуйте. У меня проблема,уже не знаю что делать.У меня куры разных пород,но объединяет их одно-не несутся (очень плохо). Не несутся с августа.Кормлю их кукуруза, пшеница, ячмень, пшено, горох, подсолнух, проращиваю пшеницу, ячмень.
    Последний раз редактировалось Lghomer; 09.11.2012 в 17:36.

  9. #804

    Re: Любители Породистых Кур

    Щось сайт глюче...Я ще вчора відповідь дав, так десь пропала...

    ---------- Добавлено в 09:22 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 09:05 ----------

    Цитата Сообщение от sergevol Посмотреть сообщение
    Здравствуйте. У меня проблема,уже не знаю что делать.У меня куры разных пород,но объединяет их одно-не несутся(очень плохо).Не несутся с августа.Кормлю их кукуруза,пшеница,ячмень,пш но,горох,подсолнух,проращи ваю пшеницу,ячмень.
    ---------- Добавлено в 10:57 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 09:22 ----------

    ---------- Добавлено в 10:58 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 10:57 ----------

    Знов пропала...Продовжте їм світловий день (краще поступово) хоча б до 12 годин на добу. Будуть нестись
    Последний раз редактировалось ss; 08.11.2012 в 10:49.

  10. #805

    Re: Любители Породистых Кур

    Да, мое сообщение тоже высветилось не полностью.

  11. #806

    Re: Любители Породистых Кур

    Може зараз вийде...Додайте світловий день...поступово...хоча б до 12 годин на добу...Занесуться...

    ---------- Добавлено в 17:11 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 16:32 ----------

    Знов повідомлення пропало...Шановний модератор, куди пропадають повідомлення?

    ---------- Добавлено в 17:12 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 17:11 ----------

    З'явилось...

  12. #807
    Дежурный по камбузу Аватар для Lghomer
    Регистрация
    03.06.2007
    Адрес
    Одесса, Сухой Лиман
    Сообщений
    21,668

    Re: Любители Породистых Кур

    Цитата Сообщение от ss Посмотреть сообщение
    Може зараз вийде...Додайте світловий день...поступово...хоча б до 12 годин на добу...Занесуться...

    ---------- Добавлено в 17:11 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 16:32 ----------

    Знов повідомлення пропало...Шановний модератор, куди пропадають повідомлення?

    ---------- Добавлено в 17:12 ---------- Предыдущее сообщение было размещено в 17:11 ----------

    З'явилось...
    Никуда ничего не пропадало... вы много рас нарушили правила орфографии при написании своих сообщений, вот база и заглючила - это проблемы самой базы к сожалению - не понимает она частых повторов одного и того-же и без пробелов после запятой с большим перечислением - я поправил

  13. #808

    Re: Любители Породистых Кур

    У меня стоит реле, свет включается автоматически на улице и в курятнике. выключаю в 20:00 , включаю в 6:30 .

  14. #809

    Re: Любители Породистых Кур






    Последний раз редактировалось Роман Павлишин; 21.11.2012 в 20:50.

  15. #810

    Re: Любители Породистых Кур

    брама темная








Страница 54 из 58 ПерваяПервая ... 4445253545556 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •